Kontaktujte nás: +420 735 546 172 | radimkopecek@centrum.cz

Něco o mně 

Jsem živnostník s dlouholetými zkušenostmi v  oblasti stavebních prací.

Nabízím své služby převážně v okolí měst KRNOV, BRUNTÁL, OPAVA.

V případě zájmu je po dohodě možno i dále. Mí nejvzdálenější zákazníci jsou z Brna a Ždánic. ( okres Hodonín, Jihomoravský kraj)

 Zaměřuji se na opravy a úpravy domů, bytů a nebytových prostor.

Provádím i úpravy zahrad a okolí domů, výměny oken, dveří a sanitárního

 zařízení, včetně rekonstrukce bytových jader.

Ať už potřebujete opravit poškozený nábytek, podlahu, vyměnit sprchový kout, nebo potřebujete zhotovit podhled ze sádrokartonu, můžete se na mne s důvěrou obrátit.

 Stavební činnost vykonávám od roku 2002, během této doby jsem nasbíral spoustu zkušeností, které nyní plně využívám při své práci.

Ze začátku jsem prováděl spíše drobnější opravy v interiéru. Po nějaké době jsem

začal se stavebními pracemi většího rozsahu, včetně kompletních rekonstrukcí bytů.

Má úplně první rekonstrukce bytu 2+1 proběhla úspěšně v roce 2008. 

Spolupracuji i s dalšími živnostníky a firmami, proto není problém zajistit dostatek kvalifikovaných sil na práce většího rozsahu.

Mou snahou je poskytnout zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu práce a zároveň cenovou dostupnost. Jsem přesvědčený, že spokojený zákazník je nejlepší reklama mé práce.

Polish_20230719_151603618.jpg

MŮŽE-LI SE NĚCO POKAZIT, POKAZÍ SE TO...

NĚKOLIK POSTŘEHŮ Z PRAXE.

Nejprve vážněji

Asi každý ví, kde má hlavní uzávěr vody a plynu. Většina uživatelů bytu si při havárii uvědomí, že prioritou je zastavit unikající médium. Věřte tomu, že tlaková hadička k pákové baterii praskne přesně v tu dobu, kdy jste daleko od domova a v bytě jsou jen vaše ratolesti a stará babička. Budou si vědět rady...? Není od věci i menším dětem a seniorům občas připomenout, co mají v takové situaci dělat. Pokud opouštíte byt na delší dobu a nikdo v bytě nezůstává, je dobré vodu zastavit úplně. Pokud se vám přesto taková nepříjemnost přihodí, pořiďte si fotodokumentaci pro pojišťovnu a neváhejte zavolat na mé číslo. Pomohu vám vše uvést do pořádku, v případě nouze i během víkendu, nebo státních svátků.

Trošku odlehčeně

Vrtáte hmoždinku do zdi ,,tady nic nevede, tady můžeš vrtat.......,, a najednou tma. Komu už se stalo ví, jaká  radost to je. I v tomto případě vám pomohu rychle problém vyřešit.
Ucpaný odpad, tekuté čističe ne a ne špunt prorazit. Nepříjemná věc, obzvlášť o víkendu, kdy potřebujete vařit, prát atd. Mnohdy není jiné cesty, než odpady rozebrat, tohle umím také a navíc vám je potom opět i složím zpět   :D
Přeji vám co nejméně podobných nehod, a kdyby přeci jen nějaká přišla - protože ,,neštěstí nechodí po horách, ale po lidech,, neváhejte a volejte.
Kontakty jsou níže...

Hodnocení zákazníkůl

Nyní mě můžete kontaktovat i prostřednictvím aplikace

WhatsApp.

Stačí naskenovat QR Kód níže.