Kontaktujte nás: +420 735 546 172 | radimkopecek@centrum.cz

Renovace balkonů a teras

Objeví-li se problém se zatékáním balkónu či terasy, zákazníci se často obávají, že bude nutné vybourat celý stávající podklad a hydroizolaci provést celou znovu. Pokud je problém zjištěn včas, existují vysoce kvalitní materiály, které jsou schopny těmto velkým stavebním zásahům předejít.

Je-li problém již v pokročilém stadiu a stávající hydroizolace (nejčastěji dlažba) již není soudržná a je nezbytné její odstranění, lze u teras a balkónů aplikovat tekuté hydroizolační systémy a dát povrchu nový vzhled. 

 

 

Pokud vás tento postup renovací střech, balkonů a teras zaujal, neváhejte mne kontaktovat. Rád vše přiblížím při osobním jednání, případně kontaktujte autorizovaného distributora produktů ALCHYMICA v ČR firmu REPROF s.r.o. (www.reprof.cz).

OPRAVY VÝTAHOVÝCH STROJOVEN

Díky zkušenostem s opravami a servisem výtahů, nabízím bytovým družstvům a SVJ provedení oprav opadaných omítek ze zdí a stropů ve strojovnách výtahů, výměnu původních pletivových příček za příčky ze sádrokartonu a opravy hydroizolací střech strojoven.

OPRAVY A ÚDRŽBA SPOLEČNÝCH PROSTOR

Opravy a výměny dveří koláren, sušáren, sklepů a pod. Opravy betonových  podlah, omítek stěn a stropů, výmalby sklepů a další práce spojené s údržbou bytových domů. V zimním období mohu zajistit úklid sněhu a údržbu chodníků před vchody domů.